Witamy w dziale galeria

19.12.2022 Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego

Podczas świątecznego spotkania przy choince, zostały ogłoszone wyniki konkursu na wykonanie ?Bombki choinkowej?. Efekty konkursowych ?zmagań? można podziwiać na przedszkolnej choince.

Wyniki konkursu: I miejsce Elenka z gr. IV z mamą, II miejsce Mark z I grupy z mamą, III miejsce Bianka Lalik z V gr. z tatą, wyróżnienia: Gabryś z III gr oraz Ula z V gr i Krzyś z II gr. z mamą.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy!

06.12.2022 "Dzieci dzieciom" - przedstawienie grupy IV

W dniu św. Mikołaja, w którym najmłodsi i dorośli cieszą się z otrzymanych upominków, dzieci z gr. IV zaprosiły koleżanki i kolegów na przedstawienie o wartości pomagania, dzielenia się i przyjaźni. To przesłanie wyśpiewały w finale inscenizacji bajki ?O borsuku samotniku? w piosence ?Piosenka o pomaganiu?.

Dobro, które dziś masz
Dla chorych, samotnych ludzi
Prędzej czy później do ciebie
Z podwójną siłą powróci.
Pomagać, to dzielić się
Nie chcąc w zamian dosłownie niczego
Łzy pozamieniać w śmiech
Nie ma nic bardziej cennego.

/"Piosenki Mądrych Dzieci"/

25.11.2022 Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W kalendarzu świąt nietypowych: Dzień życzliwości i pozdrowień. Celebrowaliśmy go poprzez integracyjne spotkanie grup, wspólne pląsy do nagrań Piosenek Mądrych Dzieci, grupowe tworzenie ?balonowej mapy myśli: życzliwość?, odkodowywanie symboli życzliwości, a przede wszystkim poprzez wzajemne obdarowywanie się ?ciepłym i puchatym? - dobrym słowem i serdecznym gestem.

28.10.2022 GR. II, III, IV i V na spektaklu

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie przedszkolaków z teatrem. Dzieci poznały zasady kulturalnego widza teatralnego. Odkryły elementy, tworzące magię teatru: grę aktorską, scenografię, rekwizyty, muzykę. Scenariusz spektaklu przeniósł widzów w przyszłość, w której Ziemia za sprawą niszczycielskich działań ludzi, przestaje być zieloną wyspą. Dzieci wraz z tytułowymi kosmo leniami ratują planetę, utrwalając zasady służące oszczędzaniu i ochronie zasobów Ziemi.

20.09.2022 Świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W naszym przedszkolu święto przebiegało, jako Dzień Otwartych Drzwi. Starsze dzieci samodzielnie, a młodsze pod opieką swych pań, odwiedzały przedszkolne sale, aby skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji: kreatywnych zajęć plastycznych, zabaw tanecznych i muzycznych połączonych z dynamiczną Zumbą Kids, z toru przeszkód i z projekcji bajek.