O przedszkolu - O przedszkolu - Samorządowe Przedszkole nr 20

O przedszkolu

Przedszkole Samorządowe nr 20 działa od 1964 roku i cieszy się sympatią kilku pokoleń wychowanków.

• W naszym przedszkolu odnajdziecie klimat sprzyjający poczuciu bezpieczeństwa.
  • Przedszkole znajduje się w miejscu oddalonym od ruchliwych szlaków komunikacyjnych.
  • Posiada doskonałe warunki lokalowe: przestronne, jasne, kolorowe sale zabaw z łazienkami, salę gimnastyczną oraz wygodną szatnię.
  • Placówkę otacza duży ogród, zapewniający bezpieczne zabawy na powietrzu.
  • Przedszkole wyposażone jest w inspirującą do twórczych działań bazę dydaktyczną.
  • Nauczycielki i personel pomocniczy, prezentują wysoki poziom kultury osobistej i troski o dobro dziecka.
  • Naszym wychowankom zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane zgodnie z obowiązującym unijnym systemem zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCAP.

Programy wychowania przedszkolnego realizowane w grupach:

1. Program Wychowania Przedszkolnego; Elżbieta Tokarska, Jolanta Kopała, wyd. PWN

2.  "Nasze Przedszkole"; Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba - Zabińska

3. Program wychowania przedszkolnego; Elżbieta Kordos; PWN Wydawnictwo szkolne sp. z o o. sp. k. Warszawa 2018

Programy i projekty, w których uczestniczy przedszkole w roku szkolnym 2023/2024

"Sportowa wyprawa"

"Bajkowa wyprawa"