22.04.2024 Rowerowy Maj 2024 - Samorządowe Przedszkole nr 20

22.04.2024 Rowerowy Maj 2024

13 dni temu

Nasze Przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji Rowerowy Maj - kampanii promującej aktywne przejazdy do szkoły i  przedszkola.  Aktywne  podróże  to przejazdy do szkoły lub przedszkola rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami, odbyte od 6 do 29 maja 2024 r.

W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 r.ż.) za aktywny przejazd do placówki uznaje się również przejazd dziecka w foteliku rowerowym, rowerze towarowym (tzw. cargo) lub przyczepce rowerowej, prowadzonej przez rodzica lub opiekuna. Zachęcamy do wspólnego z dzieckiem, zapoznania się z treścią Ulotki promującej Kampanię i z jej Regulaminem

Prosimy o podpisanie w przedszkolu zbiorczej (grupowej) zgody na udział dziecka w Kampanii Rowerowy Maj. Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w akcji!