Rozstrzygnięcie konkursu Piernikowa ozdoba choinkowa - Samorządowe Przedszkole nr 20

Rozstrzygnięcie konkursu "Piernikowa ozdoba choinkowa"

5 miesiące temu

Dnia 21.12.2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego pt. „Piernikowa ozdoba choinkowa”. Zadaniem uczestników było upieczenie i udekorowanie ozdoby choinkowej z ciasta piernikowego. Na konkurs wpłynęło ponad 50 ozdób. Prace wykonane przez dzieci oraz ich rodziców były bardzo różnorodne i pomysłowe, dlatego komisja miała niezwykle trudne zadanie, aby wybrać zwycięzców. Ostatecznie jednak udało się wyłonić wielu laureatów i wyróżnionych. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę za udział w konkursie. Wszystkie piernikowe ozdoby zdobiły przedszkolną choinkę, która wyglądała w tym roku wyjątkowo. Natomiast zapach słodkich pierników, który unosił się w powietrzu, wprowadzał wszystkich w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim Dzieciom oraz Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że czas dekorowania pierniczków w rodzinnym gronie był pełen radości i miłych chwil spędzonych razem.